אסף כהן

אסף כהן - מטפל ברפואה סינית

אסף כהן, L.AC, מטפל מומחה ברפואה סינית. אסף סיים לימודים במכללת רידמן בשנת 2008, ומאז ממשיך ומתמיד בלימוד והתפתחות כל הזמן. בנוסף, אסף מתמחה בטכניקת דיקור סיני. עובד בקופת חולים מכבי טבעי, קופת חולים לאומית, וגם בקליניקה פרטית בירושלים.


אסף כהן מומחה לטיפול בכאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי בטן, כאבי ראש, כאבי כתפיים, כאבי צואר ועוד. בנוסף, מטפל גם בבעיות של פוריות, גלי חום ופרוסטטה מוגדלת.


אסף ממליץ לכולם לעבור אבחון - הוא מאבחן את הגוף באמצעות קינסולוגיה (אבחון של טונוס השרירים על-פי תת מודע), אבחון כף יד, אבחון דרך התבוננות בלשון ואבחון פנים. מאבחן גם את המזון והתפריט שמתאים לכל אדם לצרוך באופן אישי ומותאם לכל מטופל, וכמובן מטפל גם בשיטת דיקור סיני באמצעות מחטים דקות וסטריליות. כמו-כן, אסף מטפל גם בצמחי מרפא ובטווינא.


החזון של אסף - "תארו לכם עולם יפה שטוב יותר לחיות בו". הוא מאמין שאם כל אחד ידאג לעצמו כפי שהוא דואג למכונית שלו, תהיה לנו חברה בריאה יותר. אם לרכב שלנו אנו עושים טיפול תקופתי, וכל רחש קטן מיד רצים למוסך, למה לגוף שלנו אנו לא דואגים כך? למה כאשר אנו סובלים מכאבי גב, כאבי ראש או כאבים בכל איבר אחר בגוף רובנו אומרים "לא נורא, זה יעבור"?
מילה מאסף: "לרפואה הסינית יש כלים יוצאים מן הכלל - גם לאבחן וגם לרפא. אני מזמין אתכם לבוא להיבדק! זכרו, לגוף אין חלקי חילוף, וטיפול מונע מציל חיים!"


אסף כהן - דיקור סיני בירושלים

מחיר: טיפול 45 דקות - 150 ₪ בלבד.
הטבה מיוחדת לגולשי יד-זהב: טיפול עשירי מתנה!


כתובת: רחוב האצ"ל, הגבעה הצרפתית, ירושלים.

פרטי יצירת קשר:
טלפון: 050-6781744
דוא"ל: asafsin15@gmail.com
אסף כהן ברשתות החברתיות: אסף כהן דיקור סיני בפייסבוק אסף כהן בגוגל פלוס


 
 
 
המגזין | הצטרפות ליד-זהב